Misyonumuz ; Müşterimizin ihtiyaçlarına en üst kalite ürünler sunarak müşteri memnuniyetini yakalamak, ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, sağlamış olduğumuz yüksek güven ve iş ahlakımızla, müşterilerimizin ilk aklına gelen firma olmak.

Vizyonumuz ; Firmamızın ürettiği dikey ulaşım sistemlerinin hayatta kullanımının yaygınlaşmasıyla toplumumuzun yaşam standardını arttıran, bölgemizin ve ülkemizin gelişme çabasına fiilen hizmet eden, asansör imalat sektörünün Ar-Ge teknolojileri geliştirmesinde ve yenilikçilikte ulusal ve uluslararası düzeyde rekabetçi bir yapıya yetişmesina katkı elde eden yönlendirici, katılımcı ve girişimci bir firma olmaktır.

Kalite Güvence Politikamız ; Şirket verimliliğini ve karlılığını sürekli iyileştirme felsefesi çerçevesi kapsamında arttırmak, satın alan memnuniyetini fakatç edinip müşterilerin beklenti ve gereksinimlarını bir seferde hatasız olarak karşılamak, en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için teknolojik gelişmeler ve insan deposuyla uyum sağlamak ve devamlı aranılan bir marka olmaktır.

Üretim Felsefemiz ; Kurulduğu tarihten itibaren alanındaki teknolojik yenilikleri takip etmiş, bu bilgilerin ışığında da dikey ulaşım sistemlerini devamlı geliştirmiştir. Üretimin her alanına dağıtılan kalite kontrol anlayışı ile üretim ve montaj yapmaktır. Tedarikçilerine de aynı görüşü aşılayarak ürün ve hizmet standardını devamlı iyileştirmekte ve günün şartlarına uygun hale getirmektir. Şirket yönetiminin önderlik ettiği AR-GE çalışmaları, yeni modellerin tasarım ve üretiminde yüksek katma değer sağlamaktadır. Şirket Ar-Ge faaliyetlerine yön veren politikası; İç ve dış müşterilerin memnuniyetini sağlamak. Müşterilerimize güvenli ürün ve kaliteli hizmeti tam süreında sunmak ve bunu sürekli daha iyi olmasını sağlamak. Sürekli ve makul karlılık çerçevesinde sektörde önder konumuna gelmeyi amaçlamak. Araştırmak, öğrendiklerini dizgesel olarak kayıt altına almak. AR-GE faaliyetlerinin sürekliliğini şirket özkaynaklarından desteklemek olarak özetlenebilecektir.

Belgelerimiz ;